Bu Blogda Ara

28 Mayıs 2014 Çarşamba

Beni Bulacaksın Hep Yanında

İsim:  images (33).jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklük:  6.6 KB (Kilobyte)


Aman diyorum bazen, varsın sevgimiz olduktan sonra evimiz arabamız olmasın…Yazın tatile çıkmak için fırsatımız olmasın…Herkes ev araba almanın veya aldığı evin arabanın değiştirerek, arabanın bir üst modelini, evinde daha gösterişli olanın ,tatile çıkmak içinde tatil yerlerini araştırmanın peşinde olsun…

Ben bunları sana sağlayamasam da seni seven bir gönlüm var.. Orada önce Yüce Rahman gül kokulu Peygamberim sonra sen varsın.

Bırak kulak asma onlara sen, sen yaşlandıkça hala seni seven beni bulacaksın yanında, o geçici anların zevkine düşenleri ,sevgiyi zevki başka arzuların peşinde koşarak arayanlara bakma sen..

Sen, seni seven bu gönlümde senin için sevgi üreten ,bu fakir gönlümün aşk dolu şarkılarına kulak ver. Biliyorum en güzel evler, arabalar tatil senin hakkın ama gülüm gönlüme öylesine yerleşmişsin ki senin ile bu fakir evimde, fukara gönlümde bunları düşündükçe yakından uzak olmanın girdabına düşüyorum ve ancak elimden bu kadarı geliyor gülüm.

Kendimizden bir şeyler verdikçe hep ilk kez sevmiş gibi oluruz gülüm.. Böyle sevmek en güzeli.

Senin ile yağmur yürüyüşüne çıkmak, yüreğimde sana akan sevgim gibi yağan yağmuru hisseder gibi gönlümdeki sevgiyi hissettiren, yağmuru seviyorum gülüm.

Mehmet Aluç

Hiç yorum yok:

Yayınlarım

Sedat Uçan Müsaden Var mı Ya Rasulallah